OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

18 października 2020r.

  1. W poniedziałek wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika.
  2. We wtorek wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana.
  3. W czwartek przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy o godz. 2015 na Różaniec Papieski, o godz. 2100 Apel Jasnogórski i o godz. 2137 na Mszę św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  4. W naszej parafii modlimy się za zmarłych każdego dnia przez cały listopad w czasie nabożeństw wypominkowych o godz. 1700 oraz podczas Mszy św. gregoriańskiej o godz. 1800, a potem w ciągu całego roku w każdą pierwszą środę miesiąca. Zachęcamy wiernych do modlitwy wypominkowej za swoich bliskich zmarłych. Prosimy o zgłaszanie imion i nazwisk zmarłych, do kancelarii.
  5. W przyszłą niedzielę nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy – przesunięcie wskazówek zegara o 1 godz. do tyłu (z 3 na 2).
  6. W związku z zaistniałą sytuacją, w każdą niedzielę od dzisiaj, o godz. 1500 będzie odprawiana dodatkowa Msza św. Przypominam osobom, które nie mogą być w niedziele na Mszy św. o możliwości uczestnictwa we Mszy św. w dni powszednie o godz. 800, 1500 i 1800. Odwołujemy również wszystkie spotkania grup i wspólnot.
  7. Dziś Kościół Powszechny obchodzi Światowy Dzień Misyjny, nazywany w Polsce Niedzielą Misyjną. Jest to dzień modlitw i wsparcia materialnego misji na świecie. Zebrane dziś ofiary na tacę przeznaczone są na cele misyjne. Na tablicy ogłoszeń wywieszony jest dyplom wdzięczności, który otrzymała nasza parafia za dotychczasową pomoc polskim misjom. Prosimy o wsparcie finansowe misji. Dziękujemy za złożone ofiary.
  8. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia. Wszystkim parafianom i gościom niech Bóg udzieli swojego błogosławieństwa.