OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 września 2021r.

  1. Dziś:
  • po Mszy św. odprawianej o godz. 1200 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci z klas III.
  • po Mszy św. odprawianej o godz. 1800, w kościele odbędzie się pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania z księdzem Sylwestrem. Zapraszamy: osoby przygotowujące się aktualnie do bierzmowania, a także ósmoklasistów oraz uczniów szkół ponadpodstawowych mieszkających na terenie naszej parafii, do udziału w programie przygotowania kandydatów do przyjęcia bierzmowania. Następne spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania odbędzie się 23.09 (czwartek) o godz. 1900 w Domu Kultury Arsus przy ul. Traktorzystów 14. Prosimy o udział wszystkich kandydatów do bierzmowania w obu spotkaniach.
  1. We wtorek Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  2. W czwartek wspomnienie św. Ojca Pio.
  3. W sobotę, 25.09 dzieci z klas V będą przeżywać I rocznicę Komunii św. W piątek 24.09 spowiedź od godz. 1630 do 1800.
  4. Bratanica ks. Dariusza będzie studiować w Warszawie i szuka mieszkania w cenie ok. 1200zł. Kontakt w tej sprawie bezpośrednio z ks. Dariuszem.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone dziś w III niedzielę miesiąca na tacę. Ofiary będą przeznaczone na opłacenie rachunków. Bóg zapłać za okazaną pomoc finansową.
  6. Spotykając Chrystusa w Eucharystii, nie możemy pozostać bierni w głoszeniu swym życiem miłosiernej miłości Odkupiciela. Podejmijmy więc świadomą przemianę życia, aby stawało się ono całe eucharystyczne i było przepełnione nadzieją zmartwychwstania.