OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA WIELKANOCY

 15 maja 2022r.

 

  1. Jutro przypada Uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i Metropolii Warszawskiej. Główne obchody będą miały miejsce w Narodowym Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie, ul. Rakowiecka 61. Tego dnia o godz. 18.00 zostanie odprawiona w Sanktuarium uroczysta Msza Święta.
  2. W najbliższą sobotę grupa dzieci z klas trzecich ze Szkoły Społecznej przyjmie I Komunię św. Cieszymy się, ze z tą grupą I Komunię św. przyjmie chłopiec z Ukrainy, który z mamą i młodszym bratem mieszka z nami. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i rodziców.
  3. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w dni powszednie: rano i wieczorem po Mszy św. odprawianej o godz. 800 i 1800,  a w niedzielę po Mszy św. odprawianej o godz. 1800.
  4. Po zakończeniu przeżyć związanych z I Komunią św. i Rocznicą pragniemy dokonać renowacji drzwi wejściowych do kościoła oraz posadzki w prezbiterium i na kościele. Na wykonanie zaplanowanych prac będziemy zbierać ofiary w najbliższym czasie. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, do puszek oraz wpłacane na konto parafii i w kancelarii.
  5. Ofiary zbierane dziś, w III niedzielę miesiąca na tacę, będą przeznaczone na zapłacenie rachunków. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. Wszystkim wiernym życzymy błogosławionego tygodnia.